O nas

poznaj naszą firmę

Specjalizujemy się w projektowaniu efektywnym

usprawniamy proces budowy i optymalizujemy koszty pracy oraz materiałów


Początki Galistra – Konstrukcje
Biuro konstrukcyjne Galistra działa od roku 2012. Początkowo pod nazwą Galistra – Konstrukcje, kiedy jej założyciel i główny projektant mgr inż. Mariusz Stanisz zapoczątkował budowanie standardów biura. Kolejne lata działalności firmy przyniosły jej rozkwit. Doświadczenie zdobyte przy realizacji i nadzorze inwestycji zaowocowało wieloma projektami sporządzonymi zgodnie z wymaganiami inwestorów oraz bezproblemową współpracą z licznymi wykonawcami.

Galistra dzisiaj
Aktualnie biuro może poszczycić się zespołem składającym się z absolwentów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, który gotowy jest do rozwiązania każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zagadnienia inżynierskiego. Potwierdzeniem doświadczenia zawodowego naszej kadry są zdobyte uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

Najlepszą rekomendacją naszego biura jest długa lista realizacji, które stanowią obecnie wizytówkę nie tylko Podhala, ale i wielu innych lokalizacji w Polsce.

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy solidnym partnerem, któremu można zaufać.